Hakkımızda

TR Eğitim ve Teknoloji A.Ş., ülkemizin teknolojik gelişim hedeflerine katkı sunmak amacıyla, çeşitli sektör projelerine; eğitim, grafik tasarım, teknoloji, yazılım ve danışmanlık hizmetleri sunmak üzere kurulmuştur. Şirketimiz, sürekli değişen ve gelişen sektör ihtiyaçları doğrultusunda profesyonellere yönelik eğitimler düzenlemektedir. Eğitimler, hem sektör profesyonellerinin taleplerini karşılamaya yönelik hem de kurumlara özel nitelikte düzenlenebilmektedir. Şirketlerin ihtiyaç duyduğu yazılım, teknoloji ve grafik tasarım taleplerini, tecrübeli ekiplerimiz sürecin başından sonuna kadar yöneterek özgün ve çözüm odaklı hizmet sunmaktadır.

Vizyonumuz

TR Eğitim ve Teknoloji A.Ş, eğitim ve teknoloji odağında Türkiye’de nitelikli insan kaynağı temin etmek, ülkemizin yeni nesil eğitim ve teknolojik gelişim hedeflerine hizmet etmek amacıyla kurulmuştur.

Misyonumuz

Hedefimiz, ülkemizde faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşlar tarafından eğitim ve teknoloji faaliyetlerinde ihtiyaçları öngören ve çözüm üreten, güvenilen ve tercih edilen “referans kurum” olmaktır.