Grafik Tasarım

Logo Tasarımı

Marka olmanın ilk adımlarından biri başarılı bir logo’ya sahip olmaktan geçer. Bir marka için, bir şirket için ve söz konusu ürün ya da hizmeti satın alacak olan müşteri için logo tasarımı, ifade edilme biçiminiz ve sizi başkalarından ayıran size özel parmak izinizdir.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik, şirketin tüm görsel yönlerini ve tasarım öğelerini içerir. Logo tasarımı kurumsal kimlik altında olmasıyla birlikte, kurumsal kimlik kırtasiye ürünlerinden sosyal medya varlıklarına, reklam panolarından ofis tabelalarına kadar her şeyi kapsamaktadır.

Sosyal Medya Tasarımı

İnsanlar sosyal medya kanallarında çok fazla zaman harcamaktadır. İyi tasarlanmış bir içerik oluşturmak, sosyal medya aracılığıyla işlerinizi büyütmenize yardımcı olabilir.

UI/UX

Kullanıcı deneyimi ve kullanıcı arayüzü tasarımı, mobil ya da web uygulamanız için mutlaka almanız gereken bir hizmettir. İyi düşünülmüş, stratejik olarak tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü, kullanıcıları memnun ederek kritik işleri kolaylaştıracaktır.

Web Arayüz Tasarımı

Kişisel web sitesi, blog, internet forumları, online e-ticaret mağazaları ve daha fazlasını, küçük – orta ölçekli ve büyük işletmeler için tasarlıyoruz.

Marka Oluşturma

Ürününüzü ya da sunacağınız hizmet kategorisini, ana ve yan rakiplerinizi analiz ederek stratejik bir başlangıç yapıyoruz. Logo tasarımı, slogan ve tüm kurumsal kimlik öğelerini hedef kitlenize uygun bir şekilde tasarlayarak markalaşma sürecini yönetiyoruz.

 

ÖYS

ÖYS

TET Kartvizit Mockup

TET Kartvizit Mockup

TET Cepli Dosya

TET Cepli Dosya

Bilgi Talebi

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz